Takleiding

Kapoenen

Kapoenenleiding: Siemen, Tiemen, Lasse, Dari, Bronte
Verantwoordelijke: Siemen Lippens 0472 95 81 33
Mail: kapoenen@graalridders-gudrun.be

Kabouters

Kabouterleiding: Toon, Wout, Marte, Mattis
Verantwoordelijke: Wout Eeckhout: 0471 07 33 83
Mail: kabouters@graalridders-gudrun.be

Welpen

Welpenleiding: Elise, Emma, Wolf, Kwinten, Kobe
Verantwoordelijke: Elise Huughe: 04 99 73 86 36
Mail: welpen@graalridders-gudrun.be

Jonggidsen

Jonggidsenleiding: Laure, Roel, Luna, Ilse
Verantwoordelijke: Laure Ducazu: 0476 83 27 19
Mail: jonggidsen@graalridders-gudrun.be

Jongverkenners

Jongverkennerleiding: Flore, Tom, Anna DC, Emiel
Verantwoordelijke: Flore Provost 0470 20 50 22
Mail: jongverkenners@graalridders-gudrun.be

Gidsen

Gidsenleiding: Romy, Lotte, Niels VD
Verantwoordelijke: Romy: 0494 77 27 34
Mail: gidsen@graalridders-gudrun.be

Verkenners

Verkennerleiding: Ben, Thibault, Roek
Verantwoordelijke: Ben Den Haese: 0487 75 11 76
Mail: verkenners@graalridders-gudrun.be

Jin

Jinleiding: Niels, Elisabeth, Annelien
Verantwoordelijke: Elisabeth: 04 70 68 40 86
Mail: jin@graalridders-gudrun.be

 

Groepsleiding

De groepsleiding staat steeds paraat voor alle vragen en opmerkingen waarop u het antwoord bij de takleiding niet vindt.

Anna Provost
gsm: 0493 10 72 46

Brecht De Schamphelaere
gsm: 0474 50 45 61

Sam Van Bouchaute
gsm: 0478 51 19 32

groepsleiding@graalridders-gudrun.be