Takleiding

Kapoenen

Kapoenenleiding: Pieter, Siemen, Thibault, Emiel, Emma
Verantwoordelijke: Pieter Vandermarliere: 0493 71 15 91
Mail: kapoenen@graalridders-gudrun.be

Kabouters

Kabouterleiding: Lotte, Luna, Flore, Elise
Verantwoordelijke: Lotte De Simpelaere: 0485 27 61 87
Mail: kabouters@graalridders-gudrun.be

Welpen

Welpenleiding: Laure, Kwinten, Niels Vd, Toon, Oscar
Verantwoordelijke: Laure Ducazu: 0476 83 27 19
Mail: welpen@graalridders-gudrun.be

Jonggidsen

Jonggidsenleiding: Marie, Elisabeth, Roek, Anna DC
Verantwoordelijke: Marie Provost: 0492 86 73 58
Mail: jonggidsen@graalridders-gudrun.be

Jongverkenners

Jongverkennerleiding: Brecht, Niels VH, Wout, Roel
Verantwoordelijke: Brecht De Schamphelaere 0474 50 45 61
Mail: jongverkenners@graalridders-gudrun.be

Gidsen

Gidsenleiding: Hanne, Stijn, Olivier, Kobe
Verantwoordelijke: Hanne Vandermispel: 0478 72 74 81
Mail: gidsen@graalridders-gudrun.be

Verkenners

Verkennerleiding: Sam, Ben, Romy, Annelien
Verantwoordelijke: Ben Den Haese: 0487 75 11 76
Mail: verkenners@graalridders-gudrun.be

Jin

Jinleiding: Benjamin, Ilse, Anna P
Verantwoordelijke: Ilse Verspeelt: 0470 63 57 13
Mail: jin@graalridders-gudrun.be

 

Groepsleiding

De groepsleiding staat steeds paraat voor alle vragen en opmerkingen waarop u het antwoord bij de takleiding niet vindt.

wout

quinten

Wout De Smet
gsm: 0475 30 91 93

Ran Vekeman
gsm: 0497 29 16 03

Quinten Van Haecke
gsm: 0472 01 53 01

groepsleiding@graalridders-gudrun.be